Eesti Klassiõpetajate Liidus on praeguse seisuga 157 liiget.

Asutajate nimekirja näevad ainult sisse logitud kasutajad.

Praegused liikmed:

nimi (liikmeks astumise aasta ja liikmemaksu tasumise aasta) – kool

  1. Küllike Kütimets (2011-2024) – Tartu Descartes’i Kool
  2. Mare Kütt (2011- 2024) – Rakvere Vabaduse Kool, Lääne-Virumaa
  3. Tiia Salm (2011-2024) – Jäneda Kool, Lääne-Virumaa
  4. Ly Niinelaid (2011-2016, 2018-2024) – Simuna Kool, Lääne-Virumaa
  5. Tuuli Koitjärv (2011-2024) – Pärnu Vanalinna Põhikool
  6. Merli Seli (2011-2024) – Raasiku Põhikool, Harjumaa
  7. Kulla Saar (2011-2023) – Nõo Põhikool, Tartumaa
  8. Jaanika Pärnamägi (2011-2025) – Gustav Adolfi Gümnaasium, Tallinn
  9. Lea Sinisaar (2011-2024) – Rannu Kool, Tartumaa
  10. Õnnela Lembke (2011-2018, 2020-2023) – Haljala Kool, Lääne-Virumaa
  11. Tiiu Maide (2011-2022, 2024) – Tori Põhikool
  12. Kaie Kikkas (2011-2023) – Võru Kreutzwaldi Kool
  13. Ene Moppel (2011-2019, 2021-2024) – Võru Kreutzwaldi Kool
  14. Marianne Tekkel (2011-2022) – Pärnu Ülejõe Põhikool
  15. Elina Veering (2011-2024) – Oru Põhikool, Harjumaa
  16. Taimi Jürgenstein (2011-2024) – Paide Hammerbecki Põhikool, Järvamaa
  17. Eda Aavik (2011-2024) – Lihula Gümnaasium, Pärnumaa
  18. Tiie Jaaniste(2011-2024) – Otepää Gümnaasium, Valgamaa
  19. Külli Arand (2011-2024) – Audentese erakool, Tallinn
  20. Mare Kabel (2011-2024) – Albu Põhikool, Järvamaa
  21. Pille Laine (2011-2024) – Nõo Põhikool, Tartumaa
  22. Pilvi Pregel (2011-2024) – Rapla Vesiroosi Kool
  23. Taimi Sammel (2011-2020, 2022-2024) – Haapsalu Linna Algkool, Läänemaa
  24. Kersti Loim (2011-2022, 2024) – Tartu Tamme Kool
  25. Raina Uibo (2011-2024) – Pärnu Vanalinna Põhikool
  26. Riina Leidsalu (2011-2024) – Kullamaa Keskkool, Läänemaa
  27. Evi Vilu (2011-2024) – Tarvastu Gümnaasium, Viljandimaa
  28. Kaja Kivisikk (2011-2024) – Tartu Descartes’i Kool
  29. Ly Eisenschmidt (2011-2024) – Pärnu Ülejõe Põhikool
  30. Piret Pärkson (2011-2023) – Pisisaare Algkool, Jõgevamaa
  31. Margit Reinpõld (2011-2024) – Imavere Põhikool, Järvamaa
  32. Mare Kiisk (2011-2024) – Tartu Raatuse Kool
  33. Kadi Kruusmaa (2011-2024) – Rakvere Vabaduse Kool, Lääne-Virumaa
  34. Haja Ojarand (2011-2024) – Tarvastu Gümnaasium, Viljandimaa
  35. Krista Rikk (2011-2020, 2022-2024) – Paide Hammerbecki Põhikool, Järvamaa
  36. Heli Leedjärv (2011-2023) – Nõo Põhikool, Tartumaa
  37. Imbi Napritson (2012-2024) – Tarvastu Gümnaasium, Viljandimaa
  38. Maarika Koks (2012-2024) – Viimsi Kool, Harjumaa
  39. Terje Pahk (2012-2024) – Kilingi-Nõmme Gümnaasium, Pärnumaa
  40. Sirle Taaksalu (2012-2024) – Rakvere Reaalgümnaasium, Lääne-Virumaa
  41. Kait Metsla (2012-2020, 2022-2024) – Jõgeva Põhikool, Jõgevamaa
  42. Aiki Kurg (2012-2024) – Pirita Majandusgümnaasium, Tallinn
  43. Kadri Kivit (2012-2024) – Orava Kool, Võrumaa
  44. Anu Päit (2012-2024) – Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
  45. Inga Merisaar (2012-2020, 2022-2024) – Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
  46. Marje Ilves (2012-2024) – Vastseliina Gümnaasium, Võrumaa
  47. Ruth Vaga (2012-2022, 2024) – Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
  48. Tiina Fedotova (2012-2022) – Valga Põhikool
  49. Jaanika Alliksoo (2012-2024) – Roosna-Alliku Põhikool, Järvamaa
  50. Terje Tamm (2012-2023) – Haabneeme Kool, Harjumaa
  51. Ene Jaaniste (2012-2024) – Kajamaa Kool, Raplamaa
  52. Eve Rink (2012-2022) – Viljandi Kesklinna Kool
  53. Ester Kalder (2012-2024) – Põlva Kool
  54. Ülle Kepler (2012-2024) – Tartu Veeriku Kool
  55. Lea Kütt (2012-2022) – Tallinna Südalinna Kool
  56. Karmen Tõnnisson (2012-2024) – Kiviõli I Keskkool, Ida-Virumaa
  57. Katrin Männik (2012-2024) – Viljandi Kesklinna Kool
  58. Mare Müürsepp (2012-2024) – Randvere Kool, Harjumaa
  59. Kersti Näär (2012-2024) – Tartu Kivilinna Kool
  60. Evelyne Lusti (2012-2024) – Kostivere Kool, Harjumaa
  61. Inga Rennit (2012-2023) – Peetri Lasteaed-Põhikool, Harjumaa
  62. Tiina Laid (2012-2024) – Kaarli Kool, Tallinn
  63. Ene Jundas (2012-2024) – Haapsalu Põhikool, Läänemaa
  64. Pille-Riin Pukk (2012-2024) – Rakvere Vabaduse Kool, Lääne-Virumaa
  65. Liina Uutar (2012-2024) – Tallinna Humanitaargümnaasium
  66. Kalli Ird (2012-2024) – Ülenurme Gümnaasium, Tartumaa
  67. Piret Jõul (2012-2024) – Kõrveküla Põhikool, Tartumaa
  68. Katrin Laan (2012-2016, 2018-2024) – Lauka Põhikool, Hiiumaa
  69. Ülle Ruul (2012-2018,2020-2022) – Tartu Tamme Kool
  70. Lea Krall (2013-2024) – Kaarli Kool
  71. Jana Sillajõe (2013-2024) – Kadrina Keskkool, Lääne-Virumaa
  72. Diana Nõlvak (2013-2024) – Lähte Ühisgümnaasium, Tartumaa
  73. Ele Nugis (2013-2024) – Tallinna Humanitaargümnaasium
  74. Merike Kärner (2013-2024) – Tartu Mart Reiniku Kool
  75. Õnne Ints (2013-2024) – Tartu Luterlik Peetri Kool
  76. Sirje Semenov (2013-2018, 2020-2023) – Pärnu Vanalinna Põhikool
  77. Anne Kaare (2013-2024) – Pärnu Vanalinna Põhikool
  78. Piret Preimann (2013-2024) – Pärnu Vanalinna Põhikool
  79. Kadri Päästel (2013-2024) – Pärnu Rääma Põhikool
  80. Liina Saaremäe-Soidla (2013-2024) – Laagri Kool, Harjumaa
  81. Ulvi Mihkeles (2013-2024) – Paikuse Põhikool, Pärnumaa
  82. Oksana Johannes (2013-2024) – Paikuse Põhikool, Pärnumaa
  83. Gerle Varu (2013-2020, 2023) – Kaarli Kool, Tallinn
  84. Katrin Kurvits (2014-2023) – Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
  85. Eneli Silm (2014-2023) – Rakvere Eragümnaasium, Lääne-Virumaa
  86. Rita Lehtpuu (2014-2018, 2020-2024) – Audentese erakool, Tallinn
  87. Triin Kõiv (2014-2022, 2024) – Rapla Vesiroosi Kool, Raplamaa
  88. Aili Hõbejärv (2015-2024) – Tallinna Reaalkool
  89. Karin Buhvestov (2015-2024) – Kanepi Gümnaasium, Põlvamaa
  90. Kristi Sui (2015-2024) – Laulasmaa Kool, Harjumaa
  91. Anu Lauri (2015-2022, 2024) – Saue Gümnaasium, Harjumaa
  92. Jaanika Pääro (2015-2024) – Kiviõli 1.Keskkool, Ida-Virumaa
  93. Marju Meremäe (2015-2021, 2024) – Tallinna 21. Kool
  94. Kaire Ojavee (2012-2024) – Otepää Gümnaasium, Valgamaa
  95. Lea Jaansoo (2015-2022, 2024) – Saue Gümnaasium, Harjumaa
  96. Ruth Vaik-Luga (2015-2023) – Pirita Majandusgümnaasium
  97. Kairit Wirth (2015-2024) – Paide Hammerbecki Põhikool, Järvamaa
  98. Reine Klettenberg (2015-2024) – Kilingi-Nõmme Gümnaasium, Pärnumaa
  99. Elve Kukk (2015-2021, 2024) – Rapla Maavalitsus
  100. Kersti Liivak (2015-2024) – Albu Põhikool, Järvamaa
  101. Merle Tustit (2016-2023) – Kuressaare Nooruse Kool
  102. Erika Bauer (2016-2024) – Rakvere Reaalgümnaasium, Lääne-Virumaa
  103. Merle Varik (2016-2024) – Tartu Pärli Kool
  104. Katrin Rosin (2016-2024) – Kuressaare Hariduse Kool
  105. Kristiina Leppik (2016-2022) – Rakvere Gümnaasium, Lääne-Virumaa
  106. Anneli Org (2016-2020) – Tartu Annelinna Gümnaasium
  107. Merle Lepik (2016-2017, 2021-2024) – Salme Põhikool, Saaremaa
  108. Kaja Männik (2016 -2023)- Tallinna 21. Kool
  109. Brita Piht (2016-2023) – Vanalinna Hariduskolleegium, Tallinn
  110. Ülle Pääslane (2016-2020, 2022-2023) – Pärnu Vanalinna Põhikool
  111. Tiiu Maasik (2016-2024) – Rocca al Mare Kool
  112. Signe Keskküla (2017-2019, 2021-2024) – Tartu Katoliku Hariduskeskus
  113. Merike Sepp (2017-2024) – Järveküla Kool, Harjumaa
  114. Triin Sild (2017-2024) – Laulasmaa Kool, Harjumaa
  115. Kristiina Orgla (2017-2024) – Püha Johannese Kool, Tallinn
  116. Helju Sarapuu (2017-2024) – Nõo Põhikool, Tartumaa
  117. Anne Jürimäe (2017-2024) – Nõo Põhikool, Tartumaa
  118. Külli Anijago (2018-2022) – Tartu Kivilinna Kool
  119. Liliana Kester (2019-2024) – Pärnu Vanalinna Põhikool
  120. Triin Rehk (2019-2023) – Otepää Gümnaasium, Valgamaa
  121. Dorrys Aruoja (2019-2024) – Tarbja Lasteaed-Kool, Järvamaa
  122. Piret Smirnov (2020-2024) – Tallinna Inglise Kolledž
  123. Mare Tallo (2021-2024) – Kilingi-Nõmme Gümnaasium, Pärnumaa
  124. Anu Kuusler (2021-2022, 2024) – Varbola Lasteaed-Algkool, Raplamaa
  125. Kristi Tops (2021-2024) – Püünsi Kool, Harjumaa
  126. Grete Sepp (2021-2022) – August Kitzbergi nimeline Gümnaasium, Viljandimaa
  127. Evelin Teiva (2021-2025) – Kadrina Keskkool, Lääne-Virumaa
  128. Reeda Sadam (2021-2023) – Suure-Jaani Kool, Viljandimaa
  129. Gerli Sildam (2021-2024) – Laulasmaa Kool, Harjumaa
  130. Tiina Liebert (2021-2024) – Viimsi Kool, Harjumaa
  131. Siiri Rieberg (2022-2023) – Rocca al Mare Kool, Harjumaa
  132. Mari Kauber (2022-2024) – Randvere Kool, Harjumaa
  133. Mai Seller (2022-2024) – Kilingi-Nõmme Gümnaasium, Pärnumaa
  134. Mari-Liis Toomemägi (2022-2023) – LõunaTERA, Tartu
  135. Maria Toom (2022-2024) – Gustav Adolfi Gümnaasium, Tallinn
  136. Kristiina Reiter (2023-2024) – Pärnu Vanalinna Põhikool
  137. Maris Vain-Norris (2023-2024) – Pärnu Vanalinna Põhikool
  138. Reeli Innos (2023-2024) – Kiviõli 1. Keskkool, Ida-Virumaa
  139. Kirsti Allik (2023-2024) – Harkujärve Põhikool, Harjumaa
  140. Jekaterina Võlegžanina (2023) – Kiviõli I Keskkool
  141. Merle Põesaste (2023-2024) – Kallavere Keskkool, Harjumaa
  142. Ülle Lipp (2023-2024) – Kiviõli I Keskkool
  143. Piret Karu (2023-2024) – Pärnu Vanalinna Põhikool
  144. Kärt Mõttus (2023-2024) – Tartu Rahvusvaheline Kool
  145. Aigi Kikkas (2024) – Tartu Ülikool
  146. Marge Oruste (2023) – Kiviõli 1. Keskkool
  147. Liis Ränik (2023) – Kiviõli 1. Keskkool
  148. Kati Nõmmik (2024) – Adavere Põhikool
  149. Kaja Vahter (2024) – Jõhvi Põhikool
  150. Agne Piibar (2024) – Ääsmäe Põhikool
  151. Karin Tuul (2024) – Tallinna Sikupilli Lasteaed
  152. Anu Veldre (2024) – Rakvere Reaalkool
  153. Marve Juursalu (2024) – Pala Kool
  154. Kersti Pruuli (2024) – Maardu Gümnaasium
  155. Anneli Koppel (2024) – Toila Gümnaasium
  156. Ljubov Erik (2024) – Laulasmaa Kool
  157. Liisa Mäekivi (2024) – Hagudi Põhikool